+48 664 091 754 rowy-domki@tlen.pl

Domki nad morzem w Rowach

Na niezapomniane wczasy nad morzem zapraszają Morskie Chaty.

Zobacz więcej

Rowy

Rowy położone są w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego nad otwartym morzem i jeziorem Gardno, którego połączenie z morzem (tzw. kanał) zapewnia idealne warunki do wędkowania.

Rowokół

(115 m n.p.m.) – wzniesienie polodowcowe położone na Wybrzeżu Słowińskim w pobliżu Smołdzina, w odległości 6 km od morza, w strefie ochronnej Słowińskiego Parku Narodowego, bardzo dobrze widoczny z morza żeglarski punkt nawigacyjny.

Ruchome wydmy

W Polsce najbardziej znane wydmy ruchome występują w Słowińskim Parku Narodowym. Charakteryzują się tym, że mniejsze ziarna, występujące w niewielkich ilościach w piasku nadmorskim, są wywiewane ze szczytu.

Wycieczki

Piesze i rowerowe wycieczki po Słowińskim Parku Narodowym.

Muzeum Wsi Słowińskiej

Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach - w sezonie letnim na terenie muzeum organizowane są imprezy folklorystyczne z pokazem wypieku chleba, kopania torfu, konia w butach.

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe - Szlak Łupawy

Rejsy

Rejsy wycieczkowe kutrami rybackimi.

Przystań

Przystań jachtowa nad jeziorem Gardno i baza surfingowa.

Wędkowanie

Wędkowanie: morskie z kutra lub z plaży, jeziorowe lub z kanału

Park linowy

Park Linowy "Extreme" Rowy - 60 atrakcji, Park Linowy "LEŚNY KOT" Słupsk - największy park w Polsce (120 atrakcji).

Dolina Charlotty

Dolina Charlotty oferuje wiele ciekawych atrakcji: Zoo z Krainą Bajek, Wodne Zoo Safari, Fokarium, kajaki i rowery wodne, wędkowanie, przejażdżki konno, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, dmuchańce. W samym obiekcie przygotowaliśmy wiele udogodnień dla dzieci i ich rodziców, m.in. dwie sale zabaw i salę gier.

Ustka

Ustka miasto położone 18 km od Rowów z dużym portem i promenadą. W sezonie na gości czeka mnóstwo atrakcji.

Słupsk

Słupsk miasto położone 28km od Rowów. Zamek Książąt Pomorskich, Młyn Zamkowy, Brama Młyńska to zabytki które musisz zobaczyć. Tu znajduje się najstarsza pizzeria w Polsce.

Latarnia Morska

Latarnia morska Czołpino

Bajkowa Ciuchcia

Bajkowa Ciuchcia - kolorowa ciuchcia, która zaprasza na przejażdżkę po Rowach.

Morskie Chaty - Rowy

MORSKIE CHATY w Rowach to cztery drewniane domki letniskowe. Ocieplone, z ogrzewaniem podłogowym, wyposażone w kompletny sprzęt kuchenny oraz wygodne...

Morskie Chaty 2 - Rowy

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do nowych MORSKICH CHAT. Komfortowe, duże, dwupoziomowe domki w pełni wyposażone. Ocieplone, z ogrzewaniem podłogowym...

Rowy

Na najwspanialsze wakacje nad morzem zapraszamy do małej, ale niezwykle atrakcyjnej miejscowości Rowy na wybrzeżu środkowym. Rowy położone są w otulinie Słowińskiego...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress